Aktualności

PŚ: Od 16:00 oficjalne treningi i kwalifikacje w Wiśle [na żywo]

3 marca w Wiśle zostaną rozegrane dwie serie oficjalnego treningu oraz kwalifikacje przed weekendowymi zawodami Pucharu Świata. O awans do piątkowego konkursu powalczy 13 reprezentantów Polski. Ich zmagania będzie można zobaczyć na żywo w stacjach TVP 1, Eurosport 1 i TVP Sport, a wszystkie wyniki będą dostępne na skoki24.pl/live. Sprawdźcie dokładny program transmisji. 

Czwartek, 3 marca 2016 r.

11:00 – odprawa techniczna

16:00 – oficjalny trening (2 serie)

18:00 – kwalifikacje (na żywo: TVP 1, Eurosport 1, TVP Sport)

Piątek, 4 marca 2016 r.

19:00 – seria próbna

20:30 – konkurs indywidualny (na żywo: TVP 1, Eurosport 1, TVP Sport)

Sobota, 5 marca 2016 r.

14:30 – kwalifikacje

16:00 – konkurs indywidualny (na żywo: TVP 1, Eurosport 1, TVP Sport)

Oficjalne treningi i kwalifikacje w Wiśle (3 marca 2016) na żywo:

Program transmisji telewizyjnych PŚ Wisła 2016 (na żywo + powtórki):

DataDzień GodzinaStacjaRodzaj Inne
3.03.2016Czwartek17:35TVP SportPŚ Wisła- kwalifikacjeNa żywo
3.03.2016Czwartek17:48Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjeNa żywo
3.03.2016Czwartek18:00TVP 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
3.03.2016Czwartek23:38Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
3.03.2016Czwartek23:35TVP SportPŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek1:32Eurosport 2PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek2:30Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek4:00Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek6:00Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek10:00Eurosport 2PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek11:30Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek13:05TVP SportPŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek13:15Eurosport 2PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek15:00Eurosport 2PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek16:45Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek19:30Eurosport 1PŚ Wisła- kwalifikacjePowtórka
4.03.2016Piątek20:15Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Na żywo
4.03.2016Piątek20:20TVP 1PŚ Wisła-studioNa żywo
4.03.2016Piątek20:30TVP 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Na żywo
4.03.2016Piątek20:30TVP SportPŚ Wisła- konkurs indywidualny Na żywo
5.03.2016Sobota0:20Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
5.03.2016Sobota1:30Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
5.03.2016Sobota3:00Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
5.03.2016Sobota5:00Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
5.03.2016Sobota6:30Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
5.03.2016Sobota11:00Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
5.03.2016Sobota15:45Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Na żywo
5.03.2016Sobota15:45TVP Sport PŚ Wisła- konkurs indywidualny Na żywo
5.03.2016Sobota15:45TVP 1PŚ Wisła-studioNa żywo
5.03.2016Sobota16:00TVP 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Na żywo
5.03.2016Sobota23:25TVP SportPŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
6.03.2016Niedziela3:00Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
6.03.2016Niedziela11:30Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
6.03.2016Niedziela12:15Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
7.03.2016Poniedziałek0:30Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
7.03.2016Poniedziałek3:00Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
7.03.2016Poniedziałek11:35TVP SportPŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
7.03.2016Poniedziałek20:00Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
7.03.2016Poniedziałek22:15Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek0:30Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek1:30Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek3:00Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek6:00Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek8:00Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek11:15Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek12:30Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek18:30Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek20:00Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
8.03.2016Wtorek22:45Eurosport 1PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
9.03.2016Środa11:00Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
9.03.2016Środa14:15TVP sportPŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
10.03.2016Czwartek12:30Eurosport 2PŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka
10.03.2016Czwartek14:05TVP SportPŚ Wisła- konkurs indywidualny Powtórka

Lista startowa:

Nr startowyZawodnikKrajRocznik
1KANTYKA Przemyslaw POL 1996
2BIEGUN Krzysztof POL 1994
3ZIOBRO Jan POL 1991
4KLUSEK Bartlomiej POL 1993
5ZNISZCZOL Aleksander POL 1994
6ALTENBURGER Florian AUT 1993
7ZHAPAROV Marat KAZ 1985
8INSAM Alex ITA 1997
9CHOI Heung-chul KOR 1981
10WOHLGENANNT Ulrich AUT 1994
11CHOI Seou KOR 1982
12ZHAPAROV Radik KAZ 1984
13EGLOFF Luca SUI 1995
14RHOADS William USA 1995
15BICKNER Kevin USA 1996
16PEIER Killian SUI 1995
17WOLNY Jakub POL 1995
18ZOGRAFSKI Vladimir BUL 1993
19COLLOREDO Sebastian ITA 1987
20LARINTO Ville FIN 1990
21ITO Kenshiro JPN 1990
22TOCHIMOTO Shohei JPN 1989
23BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
24HVALA Jaka SLO 1993
25MURANKA Klemens POL 1994
26SAKUYAMA Kento JPN 1990
27ASIKAINEN Lauri FIN 1989
28ASCHENWALD Philipp AUT 1995
29DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
30ZYLA Piotr POL 1987
31HLAVA Lukas CZE 1984
32MATURA Jan CZE 1980
33STEKALA Andrzej POL 1995
34KOT Maciej POL 1991
35GEIGER Karl GER 1993
36KUBACKI Dawid POL 1990
37DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
38JANDA Jakub CZE 1978
39POPPINGER Manuel AUT 1989
40HULA Stefan POL 1986
41FETTNER Manuel AUT 1985
42TEPES Jurij SLO 1989
43STOCH Kamil POL 1987
44LEYHE Stephan GER 1992
45LANISEK Anze SLO 1996
46TAKEUCHI Taku JPN 1987
47WANK Andreas GER 1988
48HAUER Joachim NOR 1991
49KRANJEC Robert SLO 1981
50ITO Daiki JPN 1985
51AMMANN Simon SUI 1981
52WELLINGER Andreas GER 1995
53PREVC Domen SLO 1999
54KOUDELKA Roman CZE 1989
55STJERNEN Andreas NOR 1988
56FANNEMEL Anders NOR 1991
57FREITAG Richard GER 1991
58KASAI Noriaki JPN 1972
59TANDE Daniel Andre NOR 1994
60FORFANG Johann Andre NOR 1995
61KRAFT Stefan AUT 1993
62GANGNES Kenneth NOR 1989
63HAYBOECK Michael AUT 1991
64FREUND Severin GER 1988
65PREVC Peter SLO 1992

  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Aleksandra Bazułka

O autorze

Przemysław Krawiec

Dodaj komentarz