Aktualności

Morgenstern znów zawalczy o Kryształową Kulę

Thomas Morgenstern od 4 marca bierze udział w programie „Dancing Stars” – austriackiej edycji Tańca z Gwiazdami emitowanej przez telewizję ORF. „Taniec daje mi ogromną przyjemność” – przyznaje Morgi.

Choć wybitny austriacki skoczek i ulubieniec polskich kibiców ostatni skok w swojej karierze oddał ponad 2 lata temu, to początkiem marca Kryształowa Kula znów znalazła się w jego zasięgu. Nie chodzi jednak o trofeum dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a o nagrodę dla najlepszego zawodnika austriackiej edycji Tańca z Gwiazdami!

Partnerką sympatycznego Morgiego jest tancerka tańców latynoamerykańskich Roswitha Wieland, kilkukrotna mistrzyni Austrii. Para cieszy się popularnością wśród widzów, a sam Morgenstern w rozmowie z portalem kleinezeitung.at przyznał, że czerpie z tańca sporo radości.

Mimo tego, że taneczne noty Austriaka nie są tak wysokie, jak te otrzymywane przez niego w Pucharze Świata, zdaje się on dobrze bawić i traktować udział w programie jako kolejną przygodę.

Polscy fani mogą śledzić poczynania byłego skoczka na jego facebookowym profilu, gdzie regularnie zamieszczane są zdjęcia z treningów i planu programu. Wszystkie wideo z programu znajdziecie TUTAJ.


  • Źródło: kleinezeitung.at / dancingstars.orf.at
  • Foto: Katarzyna Służewska

O autorze

Michalina Gil