Aktualności

Puchar Burmistrza w Zagórzu już 22 maja

Zbliżający się weekend to nie tylko Mecz Gwiazd w Szczecinie. W tym samym czasie na drugim końcu Polski skoczkowie powalczą o najlepsze miejsca podczas Pucharu Burmistrza – Letnich Mistrzostwach POZN w skokach narciarskich.

Co i gdzie?

Najbliższa sobota i niedziela po raz kolejny po zakończeniu sezonu zimowego upłyną pod znakiem skoków narciarskich. Podczas gdy skoczkowie i siatkarze rozegrają charytatywny mecz w Szczecinie, w podkarpackim Zagórzu odbędzie się Puchar Burmistrza, czyli Letnie Mistrzostwa Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego. Organizatorem zawodów jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych. W konkursie wystąpią skoczkinie i skoczkowie, którzy powalczą o puchary na dwóch skoczniach i w pięciu kategoriach: Junior E, Młodziczki, Juniorki, Junior D i OPEN.

Na zgłoszenia nie pozostało już wiele czasu. Organizatorzy czekają na nie do piątku 20 maja. Druki należy przesyłać na adres ediem@poczta.onet.pl lub faksem do godziny 12:00.

Program zawodów

21.05.2016, sobota

 16:00 – 18:00 – trening wolny na skoczniach HS-22 i HS-43

 19:00 – odprawa techniczna – biuro zawodów

22.05.2016, niedziela

14:00 – seria próbna skoków otwartych HS-22, następnie dwie serie konkursowe Junior E, Młodziczki

15:00 – seria próbna skoków otwartych HS-43, następnie dwie serie konkursowe – Juniorki, Junior D, OPEN

16:00 – ceremonia dekoracji zawodników


O autorze

Aleksandra Bazułka