Aktualności

Kułaga, Magiera i Zimoch ponownie zadbają o atmosferę w Wiśle!

Organizatorzy zawodów FIS Grand Prix w Wiśle po raz kolejny zadbali o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga&Magiera, który już podczas zawodów Pucharu Świata dbał o atmosferę w Wiśle. Grzegorz Kułaga i Marek Magiera znani są przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas konkursów FIS Grand Prix Wisła 2016.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce, tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga&Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga&Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami Pucharu Świata w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku. Po raz pierwszy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince duet Kułaga i Magiera pojawił się zeszłej zimy, kiedy to podczas zawodów Pucharu Świata rozgrzewał kibiców skoków narciarskich.

O świetną atmosferę i dobrą zabawę kibiców zadba również znany i lubiany komentator Tomasz Zimoch, który swym kwiecistym językiem na żywo będzie komentował zawody.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na trzy dni – kwalifikacje, konkurs indywidualny i drużynowy (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą, Markiem Magierą oraz Tomaszem Zimochem dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa, nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na FIS Grand Prix będzie można jeszcze kupić w dniu zawodów przed skocznią.


  • Autor komunikatu: Anna Karczewska / Biuro Prasowe FIS Grand Prix Wisła 2016
  • Foto: Aleksandra Bazułka

O autorze

Komunikat prasowy