Loteryjne skoki w Innsbrucku, Tande zwycięzcą konkursu!

Wietrzna loteria podczas trzeciego konkursu TCS w Innsbrucku. Jednoseryjne zawody wygrał Norweg – Daniel Andre Tande, a podium uzupełnili  Robert Johansson i Jewgienij Klimow. Kamil Stoch na 4. miejscu, pięciu reprezentantów Polski z punktami. 

Więcej informacji już wkrótce. 

Aktualna klasyfikacja generalna TCS jest dostępna TUTAJ

Pełne wyniki I serii:

MiejsceNr startowyAwans do finałuZawodnikOdległośćPkt.
15QTande, Daniel Andre128.5125.7
227QJohansson, Robert133.0123.1
313QKlimov, Evgeniy127.0119.1
450QStoch, Kamil120.5117.4
511QStjernen, Andreas122.5117.1
62QKot, Maciej121.0117.0
73QZyla, Piotr121.0116.7
77QFettner, Manuel120.0116.7
943QColloredo, Sebastian122.5114.4
1024QKasai, Noriaki125.5114.3
1112QLeyhe, Stephan120.5113.0
128QDescombes Sevoie, Vincent120.5111.2
139QWellinger, Andreas119.0110.7
1423QMaeaettae, Jarkko125.5110.4
1541QGeiger, Karl125.0110.0
1635QHlava, Lukas120.5106.9
1720QKubacki, Dawid115.0105.6
181QKraft, Stefan116.0103.3
1914QPrevc, Peter114.0103.0
2028QJanda, Jakub114.0102.2
2142QBoyd-Clowes, Mackenzie115.5102.1
2246QKornilov, Denis114.0100.8
2319QAigner, Clemens114.0100.7
2334QZiobro, Jan115.0100.7
2518QPrevc, Domen112.5100.4
2633NQIto, Daiki114.599.3
2732NQDamjan, Jernej116.099.1
2829QKoudelka, Roman118.598.8
2921QKofler, Andreas111.598.4
3025QFreitag, Richard114.097.6
316QEisenbichler, Markus112.097.0
3226NQTepes, Jurij110.594.6
3336QHuber, Daniel108.092.3
3438NQGranerud, Halvor Egner108.590.0
3515NQBickner, Kevin108.589.4
3640NQSemenic, Anze108.588.9
3730NQTollinger, Elias111.588.7
3839NQVassiliev, Dimitry103.587.3
3917NQSchiffner, Markus107.587.1
4010NQPrevc, Cene106.586.8
4149NQMuranka, Klemens108.586.7
4216NQHula, Stefan100.584.9
4348NQFannemel, Anders102.084.3
4444NQInsam, Alex106.084.0
4545NQTakeuchi, Taku105.083.8
4622NQAmmann, Simon106.079.6
4731NQAltenburger, Florian115.074.8

  • Źródło: informacja własna/ FIS
  • Foto: Aleksandra Bazułka
Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.