Aktualności

Spotkaj się z Kamilem Stochem w Proszowicach

Już 9 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie z Kamilem Stochem w Proszowicach. W niewielkim mieście pod Krakowem, z którego wywodzi się oficjalny fanklub dwukrotnego mistrza olimpijskiego z Soczi, znów zostanie stworzona kibicom szansa, aby raz jeszcze przypomnieć sobie zimowe sukcesy i zdobyć autograf z rąk samego mistrza. 

Jak było rok temu? 

W bardzo ciepły majowy dzień, a dokładnie 28 maja, w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbyło się piąte spotkanie z Kamilem Stochem. Przybyli kibice i sympatycy fanklubu mieli możliwość porozmawiania z wielokrotnym zwycięzcą zawodów Pucharu Świata, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i wzięcia autografu. Całość idealnie wypełniała szansa, aby oglądnąć zdjęcia Ewy Bilan-Stoch pt.: ,,Akta sztuki”. Dodatkową atrakcją było pojawienie się Stefana Huli oraz prezentacja złotych medali olimpijskich z Soczi. 

Szóste spotkanie będzie na 6? 

W tym roku oprócz samego spotkania, będzie miało miejsce jeszcze jedno wyjątkowe wydarzenie. Podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej, Kamilowi Stochowi zostanie wręczony tytuł Honorowego Obywatela Proszowic. Tym samym polski skoczek zostanie trzecią osobą, która taki tytuł posiada. Po całej uroczystości odbędzie się tradycyjne spotkanie, na którym, jak zapowiada oficjalna strona Fanklubu Kamila Stocha,  mają też pojawić się inni kadrowicze.


  • Źródło: kamilstoch.info / informacja własna
  • Foto: Justyna Gorzkowska

O autorze

Justyna Gorzkowska