Aktualności

Rusza sprzedaż biletów na PŚ w Vikersund i Neustadt

Neustadt-MarkusFeser

Puchar Świata w skokach narciarskich 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zawodów w Vikersund (13 i 14.02.2016) i Neustadt (12 i 13.03.2016) wystawili już do sprzedaży bilety na konkursy. Sprawdziliśmy, ile kosztują i gdzie można je kupić. 

Bilety na PŚ w Vikersund

Nadchodzącej zimy, oprócz mistrzostw świata w lotach narciarskich, odbędzie się pięć konkursów Pucharu Świata na skoczniach mamucich. 13 i 14 lutego skoczkowie będą rywalizować na Vikersundbakken. W planach są dwa konkursy indywidualne, a pierwszy z nich zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu. Ceny biletów są dość zróżnicowane, a szczegółowe informacje znajdziecie w poniższej tabelce oraz na oficjalnej stronie imprezy – vikersund.no.

vikersund-bilety

Bilety na PŚ w Titisee-Neustadt

Konkursy na Hochfirstschanze odbędą się bezpośrednio po Pucharze Świata w Wiśle. Kibice, którzy planują wyjazd do Niemiec i zakupią bilety do końca roku, mogą nieco zaoszczędzić. Organizatorzy przewidzieli bowiem specjalny rabat w wysokości 15%. Wejściówki na zawody można nabyć za pośrednictwem serwisu www.reservix.de,  telefonicznie (+49 765212060) oraz w puntach informacji Turystycznej Hochschwarzwald Tourismus GmbH. Szczegółowe informacje o biletach na skoki w Titisee-Neustad znajdziecie na oficjalnej stronie zawodów – www.weltcupskispringen.de.

Przypominamy, że można również zakupić bilety na konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem i Wiśle, które odbędą się w 2016 roku. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.


  • Źródło: fis-ski.com / vikersund.no
  • Foto: Markus Feser

O autorze

Przemysław Krawiec