Aktualności

Podejmij wyzwanie z Maciejem Kotem

Kot-Maciej-3

Maciej Kot, polski skoczek narciarski,  jest ambasadorem 4F, czyli marki produkującej odzież sportową. W najbliższą niedzielę nasz reprezentant zaprasza kibiców do Zakopanego, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoją formę przed sezonem zimowym.

Co, gdzie i kiedy?

W najbliższą niedzielę, czyli 15 listopada, w Zakopanem w sklepie odzieży sportowej 4F, który mieści się przy ul. Krupówki 13, odbędzie się nietypowe spotkanie z naszym reprezentantem w skokach narciarskich – Maciejem Kotem. Oprócz zdjęć i autografów, będzie można sprawdzić swoją formę przed zbliżającą się zimą.

Jakie wyzwanie?

Każdy, kto przybędzie do sklepu 4F na Krupówkach i wypełni formularz, będzie mógł podjąć się wyzwania. Zadaniem ochotników będzie zrobienie jak największej ilości przysiadów, podskoków, pajacyków, przeskoków narciarskich i klaśnięć pod kolanami w określonym czasie, który ma nie przekraczać 1 minuty.

Nagrody

Na każdą chętną osobę czekają upominki. Oprócz gadżetów, dla najlepszych śmiałków przygotowano vouchery upoważniające do zakupów w sklepach 4F.


O autorze

Katarzyna Służewska