Aktualności

Zapowiedź wtorku ze skokami

TCS

Finał 64. edycji Turnieju Czterech Skoczni zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak najlepsi rozpoczną rywalizację w ostatnim konkursie, czekają nas wtorkowe emocje podczas kwalifikacji w Bischofshofen. Już jutro, 5 stycznia dowiemy się kto powalczy o czołowe lokaty w ostatnim konkursie TCS.

Wtorkowy rozkład jazdy

Skoczkowie i kibice odliczają ostatnie godziny do finału tegorocznej edycji Turnieju Czterech Skoczni. Ostatni konkurs, jak zawsze wzbudza wiele emocji. W końcu już w najbliższą środę poznamy nazwisko zwycięzcy tego prestiżowego turnieju.

Tymczasem, przed nami wtorek – kolejny dzień, który upłynie pod znakiem skoków narciarskich.

5 stycznia na skoczni Paul-Ausserleitner-Schanze w Bischofshofen, zobaczymy jedne z ostatnich skoków przed czwartym konkursem TSC. Najpierw o godzinie 15:00 wystartuje oficjalny trening, a już dwie godziny później – o 17:00 rozpoczną się kwalifikacje do środowych zawodów.

Kwalifikacje w TV

Wtorek, 05.01

16:45  – Eurosport 1 (na żywo)

22:00 – Eurosport 1 (powtórka)

23:30 – Eurosport 2 (powtórka)

Dobra pogoda

Jeśli wierzyć prognozom, pogoda nie powinna pokrzyżować wtorkowego treningu i kwalifikacji. Jutro w Bischofshofen ma wiać w okolicach 1m/s., będzie raczej pochmurno, a temperatura wyniesie ok. 4 stopnie powyżej zera. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów to 20%.


  • Źródło: accuweather.com / informacja własna

O autorze

Aleksandra Bazułka