Aktualności

Konkurs: Wygraj książki Morgensterna i Hannawalda!

Hannawald-Morgenstern-książki

Thomas Morgenstern i Sven Hannawald – dwaj wielcy sportowcy, którzy mimo sukcesów na skoczni, przeżywali wiele trudnych momentów w swoim życiu. O tym właśnie są ich książki. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, którego zwycięzcy otrzymają wybraną przez siebie pozycję.

Konkurs zapowiedzieliśmy kilka dni temu na naszym Facebooku. Zgodnie z tym przygotowaliśmy dla Was dwa konkursowe quizy. Jeśli chcesz wygrać książkę „Moja walka o każdy metr” zaznacz w poniższym formularzu odpowiednie pole i odpowiedz na pytania dotyczące kariery Thomasa Morgensterna. Jeśli chcesz otrzymać książkę „Triumf. Upadek. Powrót do życia” zmierz się z pytaniami o Svenie Hannawaldzie. Chcesz wygrać obie książki? Zgłoś się do rywalizacji w obu kategoriach!

Zyskaj 5 pkt. na starcie!

Zachęcamy Cię przy okazji do zapisania się na newsletter skoki24.pl. Dzięki temu otrzymasz w rywalizacji konkursowej dodatkowe punkty, a w przyszłości jako pierwszy dowiesz się o kolejnych konkursach. W najbliższym czasie planujemy także wysyłkę specjalnych i unikatowych materiałów, które z pewnością zainteresują kibiców skoków narciarskich – pierwsze z nich otrzymasz jeszcze przed rozpoczęciem Pucharu Świata 2016/2017!

Kto wygra konkurs?

W rozpoczynającym się dziś konkursie mamy do rozdania 2 książki Thomasa Morgensterna i 2 książki Svena Hannawalda. Nagrody trafią do tych osób, które najlepiej odpowiedzą na zadane pytania. Gdyby okazało się, że na zwycięskich pozycjach zostanie sklasyfikowana większa liczba osób, nagrody trafią do tych uczestników konkursu z największą liczbą punktów, którzy jako pierwsi wysłali swoje odpowiedzi. Ze wszystkich uczestników konkursu wybierzemy dwóch zwycięzców w obu kategoriach, co oznacza, że łącznie do wygrania są 4 nagrody książkowe.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz 12 pytań (w 1 kategorii). Za każdą poprawną odpowiedź przyznamy Ci 1 pkt. Jeśli dodatkowo zapiszesz się do newslettera skoki24.pl otrzymasz aż 5 pkt! Konkurs trwa od 2 września do 6 września (do godz. 23:00), a jego wyniki zostaną opublikowane 7 września do godz. 20:00.

Ważna sprawa!

Nasz e-maile często trafiają do spamu lub innego folderu (np. Oferty). Prosimy Cię, żeby na każdym etapie konkursu uważnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową i postępować zgodnie z otrzymywanymi komunikatami. Jeśli pojawi się informacja, że otrzymasz wiadomość w ciągu 5 minut, a po tym czasie nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, napisz do nas na adres redakcja@skoki24.pl.

Sponsorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo SQN.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy! Powodzenia 🙂

Aby zyskać dostęp do konkursowych pytań, wypełnij poniższy formularz:

[wysija_form id=”4″]

Po kliknięciu „Zapisz się!” strona powinna się przeładować, a Ty w ciągu 3 minut otrzymasz wiadomość na podany adres e-mail.

W razie pytań i wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji: redakcja@skoki24.pl.

Książki skoki narciarskie


Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal internetowy Skoki24.pl.

2. Uczestnikiem konkursu jest osoba, która w czasie trwania konkursu poprawnie (zgodnie ze wszystkimi instrukcjami widocznymi na ekranie) wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na skoki24.pl (w artykule z dnia 2 września o nazwie: Konkurs: Wygraj książki Morgensterna i Hannawalda!), a następnie na adres: redakcja@skoki24.pl wyśle odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs trwa od 2 września do 6 września (do godz. 23:00), a jego wyniki zostaną ogłoszone za pośrednictwem poczty elektronicznej (w wiadomościach e-mail do wszystkich uczestników konkursu) oraz na stronie głównej portalu internetowego skoki24.pl, w dniu 7 września, najpóźniej do godz. 20:00.

4. Rywalizacja uczestników odbywa się w dwóch kategoriach:

a) Konkurs – książka Hannawalda. Do wygrania książka „Sven Hannawald. Trium. Upadek. Powrót do życia”.

b) Konkurs – książka Morgensterna. Do wygrania książka „Thomas Morgenstern. Moja walka o każdy metr”.

5. W każdej z kategorii organizator wybierze dwie osoby, które otrzymają nagrodę książkową. Nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę.

6. Organizator wyłania zwycięzców na podstawie punktacji. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik konkursu otrzymuje 1 pkt. Osoby, które są zapisane do newslettera skoki24.pl otrzymają dodatkowo 5 pkt.

7. Nagrody zostaną wysłane przez organizatora konkursu w terminie 7 dni od otrzymania adresu do wysyłki. Koszty wysyłki ponosi organizator.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty powstałe na skutek nieprawidłowego działania strony internetowej i systemu do obsługi konkursu. Jednocześnie organizator zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby strona działała w sposób ciągły i bezproblemowy.

9. Uczestnik konkursu wypełniając formularz zgłoszeniowy wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podawanych w związku z uczestnictwem w konkursie. Jednocześnie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

10. W kwestiach spornych oraz nieobjętych regulaminem wiążące decyzje podejmuje organizator konkursu.

11. Kontakt z organizatorem konkursu jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej: redakcja@skoki24.pl.


  • Źródło: informacja własna

O autorze

Przemysław Krawiec